Bilety na ostatni mecz żużlowców ZOOleszcz Polonii w rundzie zasadniczej w przedsprzedaży!

07/29/2019

W najbliższą niedzielę żużlowców ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz czeka ostatni mecz w rundzie zasadniczej 2. Ligi Żużlowej. Gościem Polonistów będzie drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Osoby zainteresowane obejrzeniem tego meczu zachęcamy do nabywania biletów w przedsprzedaży. Dodatkowo ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przypomina, że tegoroczne karnety obowiązują tylko do końca rundy zasadniczej!

 

W niedzielę 4 sierpnia żużlowcy ZOOleszcz Polonii zaprezentują się swoim kibicom po raz ostatni w rundzie zasadniczej 2. Ligi Żużlowej. Gośćmi Polonistów będą tym razem zawodnicy Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Po wygranej w Opolu nasza drużyna cały czas zachowała szanse na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a wcześniej (o 16:30) odbędzie się próba toru i prezentacja zawodników (16:45).

 

Rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów na ten mecz. Jednorazowe wejściówki można nabywać w kasie klubu (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej). Kasa klubowa czynna będzie od poniedziałku (29 lipca) do piątku (2 sierpnia) w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę (3 sierpnia) w godzinach 10:00 – 14:00. W dniu meczu kasy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:30.

 

W trakcie meczu na stadionie Polonii możliwy będzie zakup biletów na „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń”, które odbędą się w Toruniu w dniu 15 sierpnia br. O godzinie 17:00. Wejściówki na tą imprezę kosztują 10 zł.

 

Dodatkowo ŻKS Polonia Bydgoszcz SA pragnie przypomnieć nabywcom karnetów na mecze w sezonie 2019, że obowiązują one tylko do zakończenia rundy zasadniczej. Na mecze fazy finałowej wstęp możliwy będzie jedynie po nabyciu jednorazowych biletów.

 

W sezonie 2019 w związku z przebudową trybun, zmieniła się organizacja stadionu Polonii. Miejsca numerowane dostępne będą na trybunie głównej oraz w sektorze A (podsektory po obu stronach trybuny głównej). Pozostałe miejsca (sektor B) będą nienumerowane.

 

CENY BILETÓW

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł

- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 15 zł

- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 20 zł

- Młody Kibic - sektor B (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 10 zł

- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now