Bilety na Derby Pomorza i Kujaw dostępne również w Bydgoszczy

07/30/2019

15 sierpnia na toruńskiej Motoarenie odbędzie się impreza pod nazwą „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń”. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony bydgoskich kibiców, bilety zostały udostępnione do sprzedaży w kasie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA.

 

Już za dwa tygodnie (15 sierpnia) w Toruniu odbędzie się impreza pod nazwą „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń”. Na Motoarenie zaprezentują się kibicom żużlowcy, którzy toczyli derbowe pojedynki jeszcze w XX wieku. Ostateczna lista startowa zostanie ustalona po treningach byłych żużlowców na toruńskim torze.

 

Organizatorzy ustalili przystępną cenę biletów – wszystkie wejściówki na derbowy pojedynek kosztują 10 zł. Poza siedzibą toruńskiego MOSiRu, można je nabywać w kasie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej). Kasa klubowa czynna będzie od środy (31 lipca) do piątku (2 sierpnia) w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę (3 sierpnia) w godzinach 10:00 - 14:00. Dodatkowo bilety na „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń” będzie można nabywać w trakcie niedzielnego (4 sierpnia) meczu na stadionie Polonii na specjalnym stoisku w okolicach wejścia na trybunę główną.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now