Dziękujemy Wszystkim za wsparcie!

08/09/2019

Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA serdecznie dziękuje wszystkim za ogromne wsparcie, jakiego doświadczamy w sezonie 2019. Wyrażamy nasze podziękowania dla Miasta Bydgoszcz, z Panem Prezydentem Rafałem Bruskim oraz Radą Miasta na czele, dziękujemy sponsorowi strategicznemu firmie ZOOleszcz Pana Zbigniewa Leszczyńskiego, niezawodnym Sponsorom i Partnerom, na których możemy zawsze liczyć, a także wspaniałym Kibicom, których ogromne wsparcie odczuwamy już od przedsezonowego meczu sparingowego. Nie zapominamy również o życzliwym wsparciu wszystkich współpracujących z nami mediów.

 

Otrzymując taką pomoc i wsparcie, zdajemy sobie sprawę, że nasza praca mająca na celu odbudowę świetności bydgoskiej Polonii ma sens. Dzięki ogromnej rzeszy wspaniałych kibiców, którzy wspierają drużynę zarówno podczas meczów rozgrywanych w Bydgoszczy, jak i tych wyjazdowych, zawodnicy jeszcze bardziej angażują się w starty w barwach naszego zespołu, a dodatkowo pomagają sobie nawzajem w osiąganiu jak najlepszych wyników, tworząc prawdziwą drużynę!

 

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz wygrała rundę zasadniczą 2. Ligi Żużlowej. Teraz przed nami walka w fazie finałowej. Mamy nadzieję, że przy tak dużym wsparciu i pomocy wszystkich naszych Przyjaciół, spełnimy oczekiwania pokładane w drużynie i będziemy piąć się coraz wyżej, by w końcu znaleźć się tam, gdzie jest należne Polonii miejsce - w najwyższej klasie rozgrywkowej!

 

Bądźcie z nami również podczas decydujących meczów sezonu 2019. Niech nasze sukcesy będą Waszymi!

 

Ze sportowym pozdrowieniem!

Jerzy Kanclerz

Prezes ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now