3 września rusza przedsprzedaż biletów na finał

08/28/2019

Po pokonaniu Wilków Krosno, żużlowców ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz czeka finałowy dwumecz z drużyną Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Poloniści rozpoczną od wyjazdowej potyczki, a w rewanżu podejmą rywala w Bydgoszczy 15 września. Od wtorku (3 września) będzie można nabywać bilety na ten pojedynek w przedsprzedaży.

 

Drużyna ZOOleszcz Polonii zakończyła część zasadniczą rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli, a w półfinałowym dwumeczu pokonała pewnie Wilki Krosno. Przed Polonistami decydujące mecze 2. Ligi Żużlowej - w finałowym dwumeczu nasi żużlowcy zmierzą się z ekipą Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Pierwszy pojedynek odbędzie się w Poznaniu w niedzielę 8 września, a do rewanżu dojdzie w Bydgoszczy w kolejną niedzielę 15 września.

 

Ze względu na duże zainteresowanie kibiców, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA postanowił rozpocząć przedsprzedaż biletów na ten mecz wcześniej, niż zwykle. Wejściówki na finałowy rewanż będzie można nabywać w kasie klubu (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej) od wtorku 3 września. Kasa klubowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00, a w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

 

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA pragnie przypomnieć nabywcom karnetów na mecze w sezonie 2019, że obowiązywały one tylko na 6 meczów rundy zasadniczej. Na mecze fazy finałowej wstęp możliwy będzie jedynie po nabyciu jednorazowych biletów. Posiadacze karnetów na miejsca numerowane będą mogli w przedsprzedaży nabyć bilety na te same miejsca.

 

CENY BILETÓW NA MECZ FINAŁOWY

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 60 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 30 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 25 zł

- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 20 zł

- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 30 zł

- Młody Kibic - sektor B (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 15 zł

- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now