Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy na zakończenie udanego sezonu

09/26/2019

Za żużlowcami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz niezwykle udany sezon, zakończony awansem do Nice 1. Ligi Żużlowej. Zwieńczeniem zmagań na torze Polonii będą Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Przedsprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 30 września.

 

Nie opadły jeszcze emocje po pasjonującym rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej pomiędzy ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz a Power Duck Iveston PSŻ Poznań, w którym Poloniści niesieni niesamowitym dopingiem publiczności odrobili z nawiązką 28-punktową stratę z Poznania, dzięki czemu wygrali rozgrywki i awansowali do Nice 1. Ligi Żużlowej. ŻKS Polonia Bydgoszcz SA chciałby podziękować wszystkim partnerom, sponsorom i kibicom, a jednocześnie wspólnie z nimi świętować wywalczony awans. Sposobnością ku temu będzie turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”, który odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek zawodów o godzinie 14:30, bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:00.

 

Trwa kompletowanie listy startowej turnieju. W zawodach wystartuje większa część żużlowców ZOOleszcz Polonii, a także zaproszeni goście. Do tej pory start w zawodach potwierdzili Poloniści Kamil Brzozowski, Marcin Jędrzejewski, Josh Grajczonek i podwójny (indywidualnie i w drużynie) Mistrz Świata w wyścigach na długim torze Dimitri Berge. Obok nich w zmaganiach na torze Polonii zobaczymy Andrieja Kudriaszowa, Wadima Tarasienkę oraz Drużynowego Mistrza Polski Brady’ego Kurtza. Pozostałe nazwiska żużlowców, którzy wystartują w bydgoskim turnieju, poznamy na początku przyszłego tygodnia.

 

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA wyszedł naprzeciw kibicom i obniżył ceny biletów w stosunku do tych, które obowiązywały na mecze fazy finałowej 2. Ligi Żużlowej. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 30 września, a odbywać się będzie w kasie klubu w budynku administracyjnym w żużlowym parku maszyn (wejście od strony ul. Curie-Skłodowskiej). Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę w godzinach 10:00 - 14:00.

 

CENY BILETÓW:

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł

- ulgowy (sektory A i B  - dla emerytów, rencistów i kobiet) - 15 zł

- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 20 zł

- Młody Kibic (sektory A i B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 10 zł

- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now