Przedstawiciele Polonii nominowani w plebiscycie Sportowiec Roku 2019

11/18/2019

W poniedziałek (18 listopada) ruszyło głosowanie w pierwszym (powiatowym) etapie plebiscytu Gazety Pomorskiej "Sportowiec Roku 2019". Głosowanie w pierwszym etapie potrwa do 18 grudnia, do godziny 21:30. Wśród nominowanych znaleźli się przedstawiciele bydgoskiej Polonii:
1. Drużyna Roku: ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - https://pomorska.pl/p/kandydat/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-bydgoszcz%2C1079177/
2. Sportowiec Roku:
- Kamil Brzozowski - https://pomorska.pl/p/kandydat/kamil-brzozowski%2C1081221/
- Josh Grajczonek - https://pomorska.pl/p/kandydat/josh-grajczonek%2C1081211/
3. Trener Roku: Jerzy Kanclerz - https://pomorska.pl/p/kandydat/jerzy-kanclerz%2C1082453/
4. Nauczyciel Wychowania Fizycznego Roku:

- Dariusz Ignatowski - https://pomorska.pl/p/kandydat/dariusz-ignatowski%2C1091257/

- Marcin Stawluk - https://pomorska.pl/p/kandydat/marcin-stawluk%2C1078887/
Serdecznie zapraszamy do głosowania!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 by Polonia Bydgoszcz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now